Preču katalogs

Kā izvēlēties aitu cipršanas mašīnu?

Kā izvēlēties aitas cirpšanas mašīnu? — tas ir jautājums, ar kuru saskaras katrs lielāka vai mazāka aitu skaita īpašnieks. Pat ja Jūsu aitu šķirne ir vērsta tikai uz gaļas produktivitāti, vilnas cirpšana ir veselīgu aitu uzturēšanas priekšnoteikums. Aitām, kurām vilnu necērpj, ir nepatīkams izskats. Gada laikā vilna piesārņojas un tajā veidojas labvēlīga vide dažādu patogēno mikroorganismu attīstībai.

 

1. Izvēloties aitu cirpšanas mašīnu Jums ir nepieciešams zināt vajadzīgo jaudu(dažādām ierīcēm ir atšķirīga jauda). Jo vairākam aitu skaitam ir paredzēta mašīna, jo jaudīgāka ierīce Jums ir nepieciešama.

2. Izvēloties aitu cirpšanas mašīnu, noteikti noskaidrojiet pie pārdevēja vai precei ir garantija. Ja tā ir, tad, pirmkārt,ražotājs, ir pārliecināts par savu preci, otrkārt, Jūs būsiet pasargāts no ražošanas trūkumiem. Garantija aitu cirpšanas mašīnām attiecas uz elektrisko daļo un motoru. Asmeņiem garantija nav paredzēta, parasti pārdevējs sniedz iespēju uzasināt tos par atsevišķu samaksu vai arī iegādāties jaunu asmeņu komplektu.

3. Noteikti pārbaudiet vai komplektā ir lietošanas instrukcija, tikai pareizo lietojot ierīci(nepārgriežot ar uzgriezni nažus, pareizi lietojot eļļu un nepārkarsējot ierīci), prece Jums kalpos ilgi un uzticami.

 

 

Lai cirpšanas process Jūs priecē, un ierīce Jums kalpo ilgi!